Kalitemiz

Billur Parke sektörde yapmış olduğu imajla kaliteyi en üst seviyede tutmanın gururu içerisindedir. Yapmış olduğumuz montajlar nezih mekanlar, özel projeler, mimari çizimler ve resmi kurumlar da hassas uygulama alanlarına imza atmaktadır. Kaliteli işçilik ve özel malzemeler ile yapılan birçok referansımız sitemiz içerisinde yer almaktadır.

Bu uygulamalar laminat parke haricinde masif rabıtalar ve aynı zamanda decking dış mekân uygulamalarıdır. Son zamanlarda bahçe peyzaj alanları içerisine yapılan ve ortak kullanım alanları olan dış mekân teras ve balkonlarda decking montajlarında önemli projelere imza atmıştır.

Kaliteli malzeme ile her zaman bulunurluk sağlayan Billur Parke bayii ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu düşünce kuruluşundan bu yana (1995) üstün kaliteyi satış tirajını her geçen yıl tecrübeleri ile kendisini en üst seviyeye çıkarmayı bilmiştir.

Her ürünle, ev ve iş yerlerinizle farklı bir yaşam tarzı oluşturmak isteyen siz değerli müşterilerimize, zevkli dekoratif uygulama imkânları sunan Billur Parke işçilik hususunda mükemmelliği sunmaktadır. Billur Parke çalışanları müşterilerine en iyi hizmeti verebilmenin gururu ile yaşamaktadır. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve nezaketleriniz için sizlere minnet borçluyuz.